• https://www.facebook.com/arsum.apimak
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905322409420
  • https://www.instagram.com/apimak_arsum
"Hedefimiz Hastalıklarla Mücadele Değil; Hastalıklara Sebep Olan Koşullarla Mücadele"   

 

watsap 0532 240 94 20

face facebook

ınstainstagram

Neden Ar-Sum?

NEDEN AR-SUM?

arsum

        Ar-Sum olarak amacımız arı sorunlarına doğal çözümler üreterek önce arımızı daha sonrada arıcılarımızı kimyasallardan ve yasaklı etkenlerden kurtarmak.bugün doğru bilinenin aksine onaylı olduğuna inanılan bir çok ürünün normalde arı kovanlarına kullanılmayacağını ve kullanımının yasaklı olduğunu biliyoruz. Bu ve buna benzer adı her ne olursa olsun kimyasalların arı kolonileri üzerinde negatif etki yaptığını bilimsel araştırmalar ortaya koymuştur.

Aşağıdaki linkten listeyi görebilirsiniz.
www.tarim.gov.tr/Konu/934/Yasaklanan-Bitki-Koruma-Urunleri-Aktif-Madde-Listesi   


       Bizler arılarımızı bu kimyasallardan ne kadar uzak tutabilirsek arılarımız o kadar güçlü olacak karşılaştığı sorunlarla mücadele edebilir hale gelecektir, lütfen onlara bu şansı verelim

      Ar-sum tamamen doğal yollarla elde edilmiş bir sıvıdır, kesinlikle kimyasal içermez. Ar-sum’un kimyasal içermediğini size arılarınız söyleyecektir. Arılarınızın üzerine sıktığınızda arılarınızın buna tepki vermediğini, hatta sıkılan suyu kana kana içtiğini göreceksiniz, çünki Ar-sum aynı zamanda arılarınızın da sağlığını olumlu yönde etkileyecek bir sıvıdır. Ar-sum sıkılan ortamda bulunan bakteri, virüs ve mantarlar üzerinde etkin ve kalıcı bir etki gösterdiğinden kuvvetli bir doğal dezenfektan görevi görür.

                                    asass

MİKROBİYOLOJİK ANALİZ RAPORLARI

      Ar-Sum, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi'nden alınmış mikrobiyolojik analizlere sahip bir üründür. Bu analizlerle antibakteriyal özelliği kanıtlanmıştır.Aşağıda analizleri inceleyebilirsiniz.

analiz 2

analiz 3